موبیلیکا | همه چیز در مورد موبایل

 • جهت اطلاع از آخرین اخبار مهم دنیای موبایل و اپراتورها در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.
  <

  آخرین ارسالی های انجمن

  جایزه ویژه تابستان ایرانسل - یک خودرو BMW Z4

  یک خودرو  BMW Z4 جایزه ویژه این فصل ایرانسل است.

   

  در جشنواره تابستانی ایرانسل تمامی افرادی که از ابتدای ماه مبارک رمضان تا آخر شهریور ماه امسال سیم کارت اعتباری ایرانسل خریداری کنند و حداقل 10 هزار تومان شارژ کنند در این قرعه کشی شرکت داده می شوند.

   

  برای شرکت در این قرعه کشی حتما ثبت نامتان را تکمیل کرده باشید، مدارک ثبت نامتان ارسال کرده و سیم کارت به نام خود شما باشد و اولین تماس را در این بازه زمانی گرفته باشید.


   

   

   

  سرویس اعلام دسترسی ایرانسل

  یکی از سرویس های جالب و جذاب ایرانسل سرویس اعلام دسترسی است که با این سرویس امکان اطلاع از برگشت مشترک به شبکه فراهم آمده است.
  به کمک این سرویس جدید، در صورتی که شما با مشترکی تماس گرفتید و به دلیل خاموش بودن گوشی وی یا هر دلیل دیگر، تماس برقرار نشد، می توانید از در دسترس قرار گرفتن مجدد او در شبکه (تا ۴۸  ساعت) مطلع شوید.
  برای این منظور کافیست کد  #شماره تلفن مورد نظر*155* را شماره گیری کنید تا به محض بازگشت مشترک مورد نظرتان به شبکه، از طریق یک پیامک، امکان تماس با او، به شما اعلام گردد.
           استفاده از این سرویس تنها برای مشترکین اعتباری ایرانسل امکان‌پذیر است.
           هزینه استفاده از این سرویس تنها ۱۳۰ ریال می باشد.  
  جهت آشنایی بیشتر با سرویس «اعلام دسترسی» و اطلاع از سایر امکانات این سرویس می‌توانید کد  #155* را از سیم کارت اعتباری ایرانسل خود شماره گیری کنید.

  سرویس جدید و بی نظیر پیامک صوتی ایرانسل

  برای اولین بار در ایران با سرویس پیامک صوتی ایرانسل، شما مشترکین اعتباری ایرانسل میتوانید با شماره گیری تلفن گویای رایگان ۷۱۹ برای سایر مشترکین ایرانسلی و مشترکین سایر اپراتورها تا ۶۰ ثانیه پیامک صوتی ارسال نمایید. پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا پیام خود را به یکی از روش‌های زیر ارسال کنید:
  *      تماس خودکار: سیستم با مشترک مورد نظر شما تماس می گیرد و پیام شما را پخش می کند.
  *      پیامک: مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیامک صوتی گذاشته‌اید مطلع شده و می تواند از طریق تماس با سیستم پیام خود را بشنود. مشترکین ایرانسلی می توانند برای شنیدن پیام های جدید خود از شماره رایگان ۷۱۹ و برای شنیدن پیام های قدیمی خود از شماره ۷۲۰ (با هزینه معادل نرخ مکالمه درون شبکه) استفاده نمایند. مشترکین غیر ایرانسلی نیز می توانند از طریق تماس با شماره ۰۹۳۷۷۲۰۰۰۰۰ پیام های خود را  بشنوند.
  *      پیام چندرسانه‌ای(MMS)  (مختص مشترکین ایرانسل): پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی برای مشترک ارسال خواهد شد.
   
  قابلیت های دیگر سرویس:
           امکان زمان بندی ارسال یک پیامک صوتی در روز و ساعت مشخص؛ و
           ارسال یک پیام صوتی برای چند مشترک و یا ارسال پیام صوتی دریافت شده، برای مشترکین دیگر با روش های مختلف شامل پیامک، تماس خودکار و یا پیام چندرسانه‌ای.
   
  توجه:
           هزینه هر پیامک صوتی برای ارسال به مشترکین ایرانسلی ۶۲۰ ریال و برای ارسال به مشترکین غیر ایرانسلی ۸۵۲ریال می باشد.
           همه مشترکین اعتباری می توانند برای سایر مشترکین اعتباری و دائمی و نیز مشترکین اپراتورهای دیگر پیام بفرستند. همچنین مشترکین از طریق خطوط سایر اپراتورها و حتی خط تلفن ثابت می توانند از طریق تماس با شماره ۰۹۳۷۷۱۹۰۰۰۰ از خط ایرانسل خود پیام ارسال نموده و یا پیام های خط ایرانسلی خود را بازیابی نمایند.
           در روش تماس خودکار، سیستم برای ارسال پیام تا ۴ مرتبه با مشترک مورد نظر تماس می گیرد و چنانچه مشترک پاسخگو نباشد با ارسال یک پیامک او را مطلع می سازد تا از طریق تماس با سیستم پیام خود را بشنود.
           در صورتی قادر به استفاده از این سرویس از طریق پیام چندرسانه ای خواهید بود که پیشتر تنظیمات پیام چندرسانه‌ای (MMS) خود را فعال کرده باشید. (در صورتی که این تنظیمات را دریافت ننموده و یا فعال نکرده‌اید، کد #5*3*130*  را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید).

   

   

  سرویس میزبان تماس ایرانسل راه اندازی شد

  از این پس مشترکین ایرانسل می‌توانند با استفاده از سرویس «میزبان تماس» از دریافت کننده بخواهند که هزینه تماس را متقبل شود یا به عبارت دیگر، آنها را در هزینه تماس میهمان کند.        

  برای استفاده از این سرویس، کافیست شماره مشترکی که مایل است میزبان تماس شما باشد را با ‌کد 
  ۷۰۴ شماره گیری کنید. یعنی باید به جای گرفتن شماره تلفن همراه، کد ۷۰۴ را به ابتدای آن شماره اضافه کنید. مثال: ۷۰۴۰۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷
   
  با این کار به جای بوق عادی، صدای اپراتور را می شنوید. سپس سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و در صورت موافقت او برای بر عهده گرفتن هزینه مکالمه، تماس برقرار می‌شود.

  برای استفاده از این سرویس، مهم نیست که شما مشترک سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل باشید، اما میزبان تماس شما باید حتما مشترک سیم‌کارت اعتباری ایرانسل باشد. 
   
    
  همچنین برای مدیریت سرویس میزبان تماس از جمله اضافه کردن شماره به لیست شمارههای مجاز یا غیرمجاز، میتوانید از کد دستوری #704* استفاده کنید.
   
  برای اطلاع از سرویس های ارزش افزوده به بخش انجمن ایونا مراجعه نمایید.

  بستههای اینترنت همراه ایرانسل

  مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه (GPRS) استفاده کنید:   برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
  توجه: بسته‌های GPRS ایرانسل دارای مدت زمان محدود و میزان مصرف معین بوده و شما طبق تاریخ و سقف تعیین شده در بسته‌ها می‌توانید از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوید.

  قابلیت تمدید بسته: 
  اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقیمانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید.
  -           حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌های GPRS با توجه به قابلیت تمدید آن، ۳۰ روز است.
  -           در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته GPRS ایرانسل وجود دارد.
   
  نحوه اطلاع از حساب: 
   
  برای اطلاع از حساب بسته‌های GPRS می‌توانید کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره‌گیری کنید:


  برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

  برای دریافت تنظیمات اینترنت همراه، کد #6*3*130* 
  را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری نمایید.
   
   
   
   
   
   

  مکالمه رایگان با طرح قرمز تک ستاره

  طرح جدید ایرانسل برای مکالمه رایگان از ساعت 1 تا 7 صبح :
  تابستان امسال، تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل می توانید با تنها ۵,۰۰۰ ریال این طرح را فعال نموده و از ۶ ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه (از ساعت ۱ تا ۷ بامداد) بهره مند شوند و علاوه بر آن، در خارج از بازه زمانی مذکور نیز طبق تعرفه ساعات اوج مصرف طرح قرمز ایرانسل، از تخفیف در مکالمه های خود برخوردار گردید.

  برای فعال سازی این طرح کافیست کد دستوری #1*6*3*555*  را از سیم کارت ایرانسل خود شماره گیری نمایید. در این مرحله، یک پیامک تایید برای شما ارسال می شود که پس از دریافت آن، می توانید به مدت ۱ روز از طرح قرمز تک ستاره ایرانسل استفاده کنید.

  توجه: 

  • برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان کد دستوری #1*8*7*140* را از خط اعتباری خود شماره گیری کنید.
  • فعال سازی این طرح تعرفه تشویقی، تنها در طول جشنواره تابستان 92 امکان پذیر است.

  تبليغات

  عضویت در خبرنامه سایت