آخرین ارسال های انجمن

مطالب سراسر وب

loading...

حساب چند کاربره - افزایش خلاقیت ایرانسل با گران کردن بسته‌های اینترنت

سه شنبه 16 دي 1393

به گزارش افکارنیوز، افزایش تعرفه بسته‌های اینترنتی اپراتور دوم ارتباطی که بعد از کاهش نرخ اینترنت آزاد همراه صورت گرفت و اعتراضات بسیاری را در پی داشت، منجر به ارائه راهکارهای بدیع در این اپراتور شده است.

 

ایرانسل در حالیکه برای جبران کاهش درآمدهای خود از محل افت قیمت اینترنت آزاد، افزایش بسته‌های اینترنت را در چارچوب قانون لحاظ کرد و معتقد است که بابت این افزایش سرویس باکیفیتی را نیز به مشترکانش می‌دهد، اکنون دست به ابتکاراتی در زمینه اینترنت موبایل زده است.

 

این اپراتور بعد از اعتراضاتی که نسبت به افزایش قیمت بسته‌ها شد، تعداد بسته‌های خود را افزایش داد و سعی کرد با این کار بسته‌ها را مطابق با نیاز مشترکان تعریف کند.

 

اکنون و بدون در نظر گرفتن بسته‌های مناسبتی این اپراتور، ۲۶نوع بسته در بازه‌های زمانی یک روز، یک هفته‌، یک - سه - شش و ۱۲ماه با قیمت‌های متفاوت روی سایت این اپراتور موجود است.

 

با این حال، سرویس "حساب چندکاربره" نیز توسط این اپراتور برای نخستین بار در ایران راه‌اندازی شد.

 

مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتور دوم می‌توانند یک حساب واحد ایجاد کرده و آن را بین کاربران مختلف یا سیم‌کارت‌های دیگر خود به اشتراک بگذارند.

 

با شماره‌گیری کددستوری #۴۰۰* می‌توان از جزئیات کامل این حساب مطلع شد و نسبت به مدیریت حساب و خرید بسته‌های افزایشی اقدام کرد.

 

با این سرویس جدید، مشترکانی که به جز یک سیم‌کارت در تلفن همراه خود، سیم‌کارت دیگری در تبلت، مودم یا گوشی تلفن همراه نیز دارند به جای شارژ چندین حساب ایرانسلی، کافیست یک حساب چند کاربره را فعال کرده و بسته افزایشی موردنظر خود را برای این حساب فعال کنند.

 

فعال‌سازی سرویس حساب چندکاربره از طریق شماره گیری کددستوری #۱*۳*۴۰۰* و غیرفعال‌سازی آن از طریق کددستوری #۴*۱*۴۰۰* ممکن است.

 

اولویت استفاده از بسته افزایشی حساب کاربره از سایر بسته‌های افزایشی بالاتر است به این معنی که اگر مشترک در حال حاضر بسته اینترنت دیگری نیز داشته باشد، در صورت مصرف اینترنت، ابتدا از اعتبار بسته افزایشی حساب چندکاربره کسر خواهد شد.

 

 

بسته‌های افزایشی ۲، ۵و ۲۰گیگابایتی اینترنت همراه اکنون برای به اشتراک‌گذاری از طریق سرویس حساب چندکاربره قابل انتخاب است.

 

 

.

.

برای مشاهده جزییات و نحوه فعال سازی این سرویس به انجمن ایونا مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 


مطالب مرتبط

آخرین اخبار و اطلاعات فناوری موبایل و اینترنت --- همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا اپل، سامسونگ، ال جی، سونی، اچ تی سی، هواوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موبیلیکا | همه چیز در مورد موبایل است. || طراح قالب avazak.ir