آخرین ارسال های انجمن

مطالب سراسر وب

loading...

دوگانگی در طرح‌های یلدای ایرانسل

دوشنبه 30 آذر 1394

به گزارش تسنیم، انجمن همیاران زیست سبز و شهرداری تهران طی هفته‌های اخیر تبلیغات اینترنتی و شهری فراوانی نسبت به برگزاری آئین کهن شب یلدا بدون اینترنت و موبایل کرده‌اند در حالیکه شاید انتقادات بسیاری پیرامون این موضوع همانطور که روز گذشته در گزارشی با عنوان "یلدا با اینترنت و موبایل هم می‌شود" نوشتیم، وجود داشته باشد.

 

در این راستا بنر و استندهای تبلیغاتی بسیاری در شهر با پیام‌هایی نظیر "بدون اینترنت، با خانواده"، "یادتون نره شب چلّه، اینترنت پنج ساعت تعطیل"، "شب یلدا به جای پرسیدن رمز مودم، احوال همدیگر را بپرسیم" و... نصب شده است.

 

در حالیکه این موضوع فضای فکری موافق و مخالف بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته اما یکی از اپراتورهای موبایل با توجه به اینکه از مدتی قبل تبلیغات طرح‌های یلدایی خود را شروع کرده بود، ظاهرا با توجه به اقدامات شهرداری و انجمن همیاران زیست سبز دچار نوعی دوگانگی شده است.

 

ایرانسل از نمایشگاه الکامپ اقدام به ارائه بسته‌های اینترنتی رایگان پنج گیگابایتی به مناسبت یلدا کرده و این رویه را در شبکه‌های اجتماعی نظیر پیام‌رسان موبایلی تلگرام و در کانال کانال رسمی خود همچنان ادامه می‌دهد.

 

اما نحوه پیام‌رسانی آن با توجه به مانور رسانه‌ای پیرامون "یلدای بی‌اینترنت" تغییر کرده و یک بار از شرایط ویژه یلدا برای مشترکان موبایل می‌گوید و بار دیگر استفاده از اینترنت را نهی می‌کند.

 

تصاویر این رفتار دوگانه به شرح زیر است:

 

البته این اپراتور شرایط دیگری را هم در پیشنهادهای ویژه به مناسبت شب یلدا از قبیل 50 درصد تخفیف ویژه خرید آنلاین سیم‌‌کارت، آهنگ‌های پیشواز ویژه یلدا به همراه یک هفته پیام پیشواز هدیه و محصولات پیشخوان ویژه شب یلدا به همراه فال حافظ هدیه در نظر گرفته که اقدامی مناسب است.

 مطالب مرتبط

آخرین اخبار و اطلاعات فناوری موبایل و اینترنت --- همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا اپل، سامسونگ، ال جی، سونی، اچ تی سی، هواوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موبیلیکا | همه چیز در مورد موبایل است. || طراح قالب avazak.ir