آخرین ارسال های انجمن

مطالب سراسر وب

loading...

نکات جدید طرح کد شگفتی های ایرانسل

چهارشنبه 18 شهريور 1394

به گزارش ایونا کد شگفتی های ایرانسل #3*310* یا #1*4444* از  اول شهریور  با جزئیات ذیل در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت .

 

بسته های تشویقی جدید در کد #3*310* یا #1*4444* برای برخی از مشترکین اعتباری برای شهریور ماه اضافه خواهد گردید.

 

نکات مهم:

1.مشترکین می توانند از طریق ارسال پیامک به شماره 4444 بسته مختص به شماره خودشان را مشاهده و انتخاب نمایند. (بسته های فوق با توجه به کارکرد مشترکین در یک ماه گذشته بوده است)

  1. مشترکین در هر طرح تعرفه(رنگی یا جزیره یا سایر طرح ها ) که باشند می توانند این بسته ها  را فعال و استفاده نمایند و برای استفاده از این بسته ها نیازی به برگشت به طرح پایه ثانیه ای نمی باشد.

  1.  مشترکین پس از فعالسازی می بایست یک تماس یا پیامک یا اینترنت هزینه دار داشته باشند و پس از آن می توانند از تخفیف بسته های فوق استفاده نمایند.

  1. این مزایا فقط به برخی از مشترکین اعتباری تعلق می گیرد و مشترک پس از شماره گیری کد های فوق قادر به فعالسازی بسته مختص به خود خواهد بود .

  1.  در صورتیکه تماسی مبنی بر تعلق نگرفتن هدایای فوق دریافت نمودید، مشترک را راهنمایی کنید که می تواند عدد یک را به شماره 7000 پیامک نماید تا پیشنهادی برای وی ارسال گردد.

  1.  این بسته ها از ابتدای شهریور شروع و تا پایان شهریور ماه بدون قابلیت تمدید ادامه خواهد داشت یعنی مشترکین تنها یکبار می توانند از این بسته ها استفاده نمایند. مهلت استفاده از این بسته ها 30 روز پس از زمان فعالسازی بسته می باشد.

  1. حساب اختصاصی برای موارد فوق وجود ندارد ولی مشترک در صورتی که سرویس اطلاع از هزینه تماس را فعال کرده باشد،می تواند در هر تماس داخل شبکه از میزان باقی مانده اعتبار بسته های فعال شده فوق بر روی شماره مطلع گردد.همچنین کد دستوری #4444*141* برای مشاهده مانده اعتبار بسته می باشد.

8.اگر در هنگام فعال سازی این طرح با پیغام خطا روبه رو شدید برای مثال شماره شما در لیست سفید می باشد لطفا چند ساعت بعد دوباره امتحان فرمایید.در حال حاضر به دلیل ترافیک شبکه ممکن است با اخطار مواجه شوید.

 

 

برای مطالب جالب دیگر کلیک کنید .

 

برای دریافت نرم افزار زوم ایرانسل کلیک کنید.مطالب مرتبط

آخرین اخبار و اطلاعات فناوری موبایل و اینترنت --- همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا اپل، سامسونگ، ال جی، سونی، اچ تی سی، هواوی
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موبیلیکا | همه چیز در مورد موبایل است. || طراح قالب avazak.ir